جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > صفحه اصلی >
فهرست اصلی
بخش ویژه فراخوان
بخش همایش‌های برگزار شده
آرشیو ویژه نامه همایش
شخصیت‌های ویژه علمی 1396  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه در پی درگذشت استاد رضا بابایی

استاد رضا بابایی، نویسنده، پژوهشگر، استاد حوزه و دانشگاه، عضو هیئت داوری ادبیات و هنر کتاب سال حوزه و برگزیده دوره‌های مختلف این همایش، پس از تحمل رنج یک دوره بیماری، دعوت حق را لبیک گفت.

 

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، استاد رضا بابایی، نویسنده، پژوهشگر، استاد حوزه و دانشگاه، عضو هیئت داوری ادبیات و هنر کتاب سال حوزه و برگزیده دوره‌های مختلف این همایش، پس از تحمل رنج یک دوره بیماری، در سن 56 سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

تالیف کتاب‌هایی چون «دیانت و عقلانیت»، «آیین قلم»، «بهتر بنویسیم»، «نگاهی به اعجاز بیانی قرآن»، «پیوند جان و جانان» و … بخشی از آثار علمی ایشان است.

همچنین برخی آثار استاد بابایی از جمله کتاب‌های «بهتر بنویسیم»، «پیش‌شرط‌های پژوهشی در علوم دینی»، «درآمدی بر دین‌شناسی حافظ» در دوره‌های مختلف همایش کتاب سال حوزه حائز رتبه های برتر شده است.

دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، ضمن ارج‌گذاری خدمات علمی استاد رضا بابایی، درگذشت ایشان را به خانواده آن مرحوم و شاگردان و علاقه‌مندان ایشان تسلیت می‌گوید. خداوند متعال روح ایشان را با انبیا و اولیا محشور نموده و به خانواده ایشان صبر و اجر عنایت فرماید.


١١:١١ - 1399/01/19    /    شماره : ٤١٢٣٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

 

بازديدکنندگان امروز :554